موفقیت‌ مجدد پروژه‌ کارشناسی مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی در روز پروژه دانشکده برق و کامپیوتر

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۲ کد : ۷۶۷۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۸۴
پنجمین جشنواره روز پروژه دانشجویان کارشناسی در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۷، با حضور کارآفرینان، مشتاقان صنعتی و خانواده‌ها برگزار گردید.

در این رویداد، طبق روال رویدادهای گذشته، ۱۰٪ پروژه‌های برتر از دید ارزیابان دانشکده گواهی بهترین پروژه را دریافت نمودند.

رویکرد جدید مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی در بهره‌گیری هرچه بیشتر از توانمندی‌های دانشجویان دانشگاه در قالب‌های کارآموزی، کارورزی، پروژه کارشناسی و پروژه‌های حرفه‌ای در چارچوب طرح «تحول به‌توان دانشجو»، علاوه بر دستاوردهای ارزشمندی که برای دانشگاه تهران به‌همراه داشته است، زمینه را برای ورود موفق دانشجویان به فضای کسب و کار از یک سو و اجرای پروژه‌های کاربردی از سوی دیگر فراهم آورده است. این طرح از سه سال گذشته و در راستای راهبرد اصلی دانشگاه تهران در حرکت به‌سوی دانشگاه کارآفرین در دستور کار مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی قرار گرفته است.

در ادامه موفقیت های چشم‌گیر پروژه‌های کارشناسی انجام شده در مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه، در پنجمین جشنواره پروژه‌های کارشناسی دانشکده برق و کامپیوتر،  پروژه خانم  مریم ریاحی مدوار  با عنوان « طراحی و پیاده سازی اولیه دیتاهاب داده‌های هویتی و زیرساختی دانشگاه تهران »، به‌عنوان پروژه برتر گرایش فناوری‌اطلاعات در پنجمین دوره جشنواره پروژه کارشناسی دانشجویان از سوی شرکت توسن برگزیده شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.