موفقیت دانشجویان فعال مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی در جشنواره پروژه‌های کارشناسی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

۰۵ مهر ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۸۷۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۱۴
موفقیت دانشجویان فعال مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی در جشنواره پروژه‌های کارشناسی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

رویکرد جدید مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی در بهره‌گیری هرچه بیشتر از دانشجویان دانشگاه در قالب‌های کارآموزی، پروژه کارشناسی و پایان‌نامه و...، علاوه بر دستاوردهای ارزشمندی که برای این مرکز به‌همراه داشته است، زمینه موفقیت دانشجویان همکار در پروژه‌های مرکز را نیز به همراه داشته است.

در این راستا، در جشنواره پروژه‌های کارشناسی که بیست و دوم شهریورماه سال جاری به ابتکار و همت دانشکده برق و کامپیوتر برگزار گردید، از میان ۷۲ پروژه عرضه شده در این جشنواره، خانم حانیه خاکشور و آقای اویس شعبانی که پروژه‌های کارشناسی خود را در قالب طرح‌های معرفی شده از سوی این مرکز تعریف کرده بودند، به‌عنوان پروژه‌های برتر برگزیده شدند.

پروژه خانم حانیه خاکشور با عنوان «طراحی نظام پشتیبانی غیرمتمرکز خدمات مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران»، به‌عنوان پروژه برگزیده و قابل تقدیر از سوی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر معرفی گردید. همچنین، پروژه آقای اویس شعبانی با عنوان «طراحی و پیاده‌سازی سامانه یکپارچه پایش و نظارت شبکه» از سوی شرکت شاتل به‌عنوان حامی این جشنواره به‌عنوان پروژه برتر انتخاب گردید.

لازم به ذکر است در حال حاضر، همکاری بیش از ۳۰ تن از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جدید دانشگاه تهران از دانشکده‌های برق و کامپیوتر، مهندسی صنایع، مدیریت و علوم کامپیوتر، در ده‌ها طرح ارزشمند مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی، ضمن اجرای پروژه‌های پژوهشی-کاربردی، دستاوردهای ارزنده‌ای را به همراه داشته است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.