دومین نشست سالانه معرفی جدیدترین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه تهران

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۰ کد : ۵۸۷۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۲۴
http://it.ut.ac.ir/summit
دومین نشست سالانه معرفی جدیدترین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه تهران

دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور، همواره بر آن بوده است که در حوزه های مختلف الگویی قابل اعتماد برای نظام آموزش عالی کشور ارائه دهد. چنین جایگاهی، زمینه را برای پیش گامی دانشگاه تهران در عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی، علمی و فناوری فراهم آورده است.

در این راستا، مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه تهران در سال ۱۳۴۵ به عنوان دومین مرکز رایانه ای ایران تأسیس گردید و طی بیش از نیم قرن، همواره به عنوان مرجعی معتبر در حوزه فناوری اطلاعات در کشور شناخته شده است. بر این اساس، تعامل با دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و نهادهای مختلف کشور به منظور انتقال تجربه ها و دانش فنی موجود، به عنوان یک مسئولیت اجتماعی از اهمیت ویژه ای برای مسئولان فناوری اطلاعات دانشگاه تهران برخوردار بوده است.

با این نگاه، مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، همواره برنامه های مختلفی را در دستور کار داشته است که برگزاری نشست های معرفی دستاوردهای دانشگاه در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی، از آن جمله است. نظر به اهمیت این نشست، در آن پذیرای حضور رئیس دانشگاه، معاونان و مدیران ستادی و اجرایی هستیم. ضمن آنکه با دعوت ویژه از همه مدیران فناوری اطلاعات دانشگاه های سطح یک کشور بر غنای مجلسمان افزوده ایم.

در این همایش با دستاوردهایی آشنا خواهید شد که بیشتر آنها مرتبط با کسب و کار آن سازمان محترم است و به شما در یافتن ایده ها و بازارهای جدید کمک شایانی خواهد نمود.

این نشست علاوه بر آنکه فرصتی ارزشمند برای آگاهی از آخرین اقدامات انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه تهران است، زمینه را برای برقراری ارتباط میان دست اندرکاران و فعالان این حوزه نیز فراهم می آورد.

افزون بر آن با توجه به حضور اساتید، دانشجویان و برگزیدگان دانشگاهی حوزه فناوری اطلاعات در این گردهمایی، بستری مناسب برای ایجاد ارتباط و بهره مندی از منابع ارزشمند انسانی و ارتقای کیفی و کمی جایگاه این حوزه در توسعه پایدار سازمان شما، فراهم آمده است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.