بهره برداری از سامانه جدید پرونده الکترونیکی اسناد کارکنان و اعضای هیئت علمی‌

۱۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰ کد : ۱۸۰۷۸ اخبار فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۲۴۵

دکتر مصطفی صالحی، معاون سامانه‌های اطلاعاتی مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران، بیان کرد: سامانه جدید پرونده الکترونیکی اسناد کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران راه اندازی و تحویل اداره کل منابع انسانی شد.

مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه تهران به عنوان متولی سامانه سپاری فرآیندهای دانشگاه از سال ۱۳۹۰ اقدام به طراحی، پیاده سازی و استقرار سامانه پرونده الکترونیکی دانشجویان خود نمود، بطوری که در حال حاضر تمامی اسناد و مدارک آموزشی دانشجویان در این سامانه موجود می‌باشند. با توجه به تجربه موفق موجود در این زمینه و با استفاده از تکنولوژی بروز و با رویکرد درون سپاری و تکیه بر توان کارشناس‌های مرکز فناوری‌های دیجیتالی، سامانه جدید پرونده الکترونیکی اسناد کارکنان و اعضای هیئت علمی طراحی و پیاده سازی شد. سپس اسناد موجود در سامانه پیشین کارکنان به سامانه جدید منتقل شده و امکان ارسال خودکار تصاویر نامه‌ها و احکام پرسنلی به سامانه پرونده الکترونیکی کارکنان دانشگاه تهران فراهم و به مرحله بهره برداری رسید.

در این راستا تصاویر احکام پرسنل پس از امضا در سامانه پرسنلی با استفاده از وب سرویس به پرونده الکترونیکی افراد ارسال می‌شود. همچنین نامه‌های مرتبط با امور اداری کارمندان و اعضا هیئت علمی دانشگاه که در سامانه الکترونیکی دبیرخانه و گردش مکاتبات تهیه و امضا شده است قابلیت ارسال خودکار به پرونده را دارند. نامه‌های وارده نیز به وسیله کارشناسان منابع انسانی به پرونده ارسال می‌شوند.

به عنوان معاون سامانه‌های اطلاعاتی، از سرکار خانم وفایی که مسئولیت اصلی پروژه را بر عهده داشتند و سرکار خانم‌ها کرمعلی، کتابچی، نوروز و ملک لوزاده، بابت نقشی که در پیشبرد و به ثمر نشستن این سامانه داشتند تشکر می‌کنم‌.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.