راه اندازی سامانه‌های متمرکز اطلاع‌رسانی دیجیتال (دیجیتال ساینیج) در مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران

۰۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۹ کد : ۱۶۸۷۰ اخبار فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۲۸۷
راه اندازی سامانه‌های متمرکز اطلاع‌رسانی دیجیتال (دیجیتال ساینیج) در مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران

دکتر مصطفی صالحی، معاون سامانه‌های اطلاعاتی مرکز فناوری‌های دیجیتال دانشگاه تهران، بیان کرد: سامانه‌های متمرکز اطلاع‌رسانی دیجیتال (دیجیتال ساینیج) در مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران راه اندازی شد.

امروزه به بکارگیری سامانه‌های متمرکز اطلاع‌رسانی دیجیتال (Digital Signage) با سرعت بالایی در حال رشد است و نقشی پررنگ‌تر در روابط عمومی سازمان‌ها و نهادهای گوناگون ایفا می‌کند.

این سامانه‌ها با هدف مدیریت راه دور تابلوهای دیجیتال، محتواهای لازم را طوری تعریف می‌کنند که برای نمایش بر روی نمایشگرهای دیجیتال جهت انجام امور تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی در یک موقعیت جغرافیایی خاص و در بازه زمانی مشخص مناسب باشد. علاوه بر قابلیت نمایش محتوای از قبل طراحی شده، امکان نمایش پخش زنده محتوای تلویزیونی و حتی دوربین‌های نظارت تصویری نیز بر روی این نمایشگرها و با مدیریت متمرکز وجود دارد.

در همین راستا، مرکز فناوری‌های دیجیتالی اقدام به راه اندازی سامانه مذکور نموده است و به عنوان پایلوت در لابی این مرکز برای معرفی خدمات و دستاوردهای مرکز پیاده سازی شده است.

به عنوان معاون سامانه‌های اطلاعاتی، از آقای محمود حیدری که مسئولیت اصلی پروژه را بر عهده داشتند تشکر می‌کنم.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.