جلسه پایان دوره نشست تعالی سریع فرایند دفاع در دانشکده‌های مختلف و انتخاب یک یا چند سناریو مناسب جهت استقرار در دانشگاه

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۱ کد : ۷۱۸۳ اخبار فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۶۰۱
با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیر کل خدمات آموزشی، ریاست و معاونت مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی و معاونین آموزشی پردیس‌های هنر، علوم، دانشکده برق و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، برگزار شد.

در این جلسه رؤسا و کارشناسان ادارات امور آموزشی، برنامه‌ریزی و نظارت آموزشی، پردیس‌ها، دانشکده‌ها و نیز مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه حضور پیدا کردند.

با توجه به گسترده بودن موضوع نشست تعالی اخیر، علاوه بر کارگاه آموزشی / کاربردی دو روزه در تاریخ ۲۳ و ۲۴ آبان؛ دو جلسه تحت عنوان جلسات تکمیلی در تاریخ ۲۸ آبان و ۵ آذرماه ۹۷ در ساختمان معاونت آموزشی برگزار گردید.

طی این نشست‌ها تناقضات موجود در فرایند دفاع بین دانشکده‌ها و پردیس‌های مختلف دانشگاه تهران استخراج گردید و با توجه به وضعیت موجود فرآیندها، در جهت یکپارچه کردن و بهبود فرآیند "تصویب طرح پژوهشی (پروپوزال) " و "دفاع پایان نامه / رساله" اقداماتی تعریف شد. با توجه به متدولوژی به کار گرفته شده در این کارگاه اعضای تیم بهبود به عنوان مسئول انجام اقدامات تعیین شدند و در جلسات پیگیری که تاکنون به صورت هفتگی برگزار شدند؛ گزارشی از وضعیت اقدامات خود ارائه کردند.

در جلسه پایان دوره به بررسی وضعیت فعلی اقدامات بهبود و همچنین عملیات یکپارچه سازی فرایند تصویب طرح پژوهشی (پروپوزال) و دفاع پایان نامه / رساله پرداخته شد، کارشناسان گزارشی از اقدامات انجام شده خود ارائه کردند و در پایان جلسه برخی از مشکلات با مدیران و اساتید حاضر به بحث و بررسی گذاشته شد.

کلید واژه ها: نشست تعالی سریع


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.