واگذاری پشتیبانی دانشجویان در آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه به واحد معاونت پشتیبانی خدمات‌‌‌

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۷ کد : ۱۴۷۵۱ اخبار فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۲۸۰
شیوع پاندمی کرونا در حدود یک سال گذشته در سراسر جهان، اغلب حوزه‌های کاری اعم از حوزه خدمات‌رسانی را در تمامی کشورها از جمله ایران متحول نموده است. دانشگاه تهران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و علاوه بر برگزاری کلاس‌های مجازی در راستای شکل‌گیری یادگیری الکترونیکی، برگزاری آزمون‌های مجازی را نیز در دستور کار خود قرار داده است.
واگذاری پشتیبانی دانشجویان در آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه به واحد معاونت پشتیبانی خدمات‌‌‌

سامانه exams.ut.ac.ir بستری است که برای برگزاری آزمون‌های مجازی دانشگاه مورد استفاده قرار گرفته و اساتید محترم می‌توانند در چارچوب دستورالعمل‌های اعلام شده آزمون‌های خود را به صلاحدید خود با ساختارهای مختلف در این سامانه طراحی و پیاده‌سازی نمایند. در این راستا به منظور برگزاری هر چه بهتر آزمون‌های اساتید می‌بایست نحوه برگزاری آزمون و الزامات مربوطه را پیش از شروع هر آزمون به دانشجویان اعلام نمایند.

همچنین راهنمای جامعی نیز پیرامون نحوه برگزاری آزمون‌ها برای دانشجویان در لینک زیر قرار داده شده که می‌بایست حتماً توسط دانشجویان به دقت مطالعه گردد.

https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/semester3991/students/quiz_in_elearn

نظر به تعدد آزمون‌های الکترونیکی و افزایش تعداد مخاطبان، پشتیبانی دانشجویان در این حوزه طی جلسه رسمی مورخ ۲۳/‏۱۰/‏۹۹‬ به واحد معاونت پشتیبانی خدمات مرکز فناوری فناوری‌های دیجیتال واگذار گردید. از این رو دانشجویان محترم می‌توانند در بازه زمانی برگزاری امتحانات جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات مرتبط با آزمون، به سه روش زیر (به ترتیب) مشکلات خود را مطرح و پیگیری نمایند:

۱- تماس با کارشناسان پشتیبان دانشکده‌ها / پردیس‌ها

لینک اطلاعات تماس: https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference/instsupport-3991

۲- تماس با واحد پشتیبانی مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه

شماره تماس: ۶۱۱۱۲۱۱۶ ۶۱۱۱۲۱۱۷

پاسخگویی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ (در ساعات اداری)

۳- ثبت تیکت در سامانه پشتیبانی‌


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.