یکپارچه کردن کلیه وب سایت‌های دانشکده‌های دانشگاه تهران

۲۷ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۷ کد : ۱۴۴۷۲ اخبار فناوری اطلاعات
تعداد بازدید:۱۶۸
یکپارچه کردن کلیه وب سایت‌های دانشکده‌های دانشگاه تهران با انتقال کلیه وب سایت‌های دانشکده‌های دانشگاه تهران به بستر لایفری انجام پذیرفت.

با توجه به مصوبه شورای حکمرانی دانشگاه تهران مبنی بر لزوم استفاده همه دانشکده‌های دانشگاه تهران در حوزه وب سایت از زیر ساخت‌های امن مرکز فناوری اطلاعات و لزوم یکپارچگی کلیه وب سایت‌های دانشکده‌های دانشگاه تهران به همت مرکز فناوری اطلاعات و همکاری دانشکده‌ها تمامی این وب وب‌سایت‌ها به بستر لایفری منتقل گردید.

در راستای توسعه سایت‌های دانشکده‌ها بر بستر پورتال لایفری، فرایند جدید تولید سایت طوری طراحی شده است که با استفاده از اطلاعات مختلف موجود در بانک‌های اطلاعاتی سامانه‌های در حال اجرا، حداکثر اطلاعات را بصورت خودکار و مستمر استخراج شده و در سایت نمایش داد می‌شود. از جمله این اطلاعات می‌توان به مواردی مانند صفحه اختصاصی اساتید دانشکده، دروس ارائه شده در هر دانشکده، گروه‌های آموزشی هر دانشکده به تفکیک و اطلاعات دانشجویان دکتری، اشاره کرد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.