اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها

راه اندازی هوش سازمانی در دانشگاه شهید با هنر کرمان در حضور ریاست محترم این دانشگاه

در جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر طاهر ریاست محترم دانشگاه شهید باهنر کرمان، جناب آقای اسلامی معاونت مالی، اداری و مدیریت منابع، جناب آقای دکتر مولائی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، جناب آقای دکتر صانعی مدیریت فناوری و اطلاعات دانشگاه، جناب آقای دکتر افشارمنش ریاست آموزش های آزاد و مجازی، جناب آقای دکتر علوی ریاست دفتر استعدادهای درخشان و خدمات ماشینی، سرکار خانم مدیری ریاست کارگزینی، و سرکار خانم مهندس صدری مدیریت اداره نرم‌افزار این دانشگاه، پروژه هوش سامانی دانشگاه شهید باهنر کرمان رسما راه اندازی شد. این پروژه از 18 مهرماه 94 و تنها طی چهار ماه توسط مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران به اجرا رسیده است. در این جلسه جناب آقای دکتر فیلی، معاونت سامانه‌های اطلاعاتی و سرکار خانم مهندس کتابچی راهبر سامانه هوش سازمانی مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران ضمن ارائه دستاوردهای این پروژه به سوالات حاضرین پاسخ دادند. 

در حال حاضر، سامانه هوش سازمانی دانشگاه شهید باهنر کرمان حاوی زیرسامانه‌های پرسنلی، آموزش و حضوروغیاب دانشگاه می باشد. مسئولین محترم دانشگاه شهید باهنر ضمن استقبال از سامانه راه اندازی شده مقرر فرمودند که این سامانه به سایر زیرسامانه‌های دانشگاه نیز تعمیم داده شود.

هوش سازمانی یک چارچوب کاری شامل فرایندها، ابزار و فناوری‌های مختلف است که برای تبدیل داده به اطلاعات و اطلاعات به دانش مورد نیاز به کار می‌رود. با استفاده از همین دانش مدیران قادر به تصمیم‌گیری بهتر می‌شوند و در نتیجه عملکرد سازمان خود را بهبود می‌بخشند. هوش سازمانی در دانشگاه تهران، در سال 1387 راه‌اندازی شده است. اکنون پس از گذشت ۷ سال تلاش و کسب تجارب ارزشمند در حوزه هوش سازمانی،‌ دانشگاه تهران آماده است تا تجربیات خود را در قالب خدمات پیاده‌سازی و راه‌اندازی هوش سازمانی در اختیار سایر دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و مراکزآموزشی قرار دهد. 

آدرس کوتاه :